Identificatie
referentie code
EC AN ABJLM ASAMBLEA NACIONAL 2019-2021
Titel
ACTAS ASAMBLEA NACIONAL 2019-2021
Datum(s)
- 2019-05-16 (Vervaardig)
Beschrijvingsniveau
Stuk
Omvang en medium
15 fojas, soporte papel
Context
Naam van de archiefvormer
Asamblea Nacional del Ecuador
Biografie
archiefbewaarplaats
Geschiedenis van het archief
La Asamblea Nacional registra los debates de las sesiones como una de sus funciones legislativas, los documentos originales impresos son transferidos periódicamente por la Secretaría General al Archivo-Biblioteca “Juan León Mera” para su custodia, administración y servicio a la ciudadanía
Directe bron van verwerving of overbrenging
Las actas originales son transferidas por el órgano productor al Archivo General, presidencia del Ing. César Litardo Caicedo, Prosecretario General Temporal, Dr. John De Mora Moncayo.
Inhoud en structuur
Bereik en inhoud
ACTA N° 595
1. Integrar Comisiones Legislativas Permanentes: Moción As. Ana Belén Marín,1. Comisión de Justicia y Estructura del Estado: Ximena Peña, Kharla Chávez, José Serrano, Henry Cucalón, Esteban Torres, María Lourdes Cuesta, Elio Peña, Viviana Bonilla, Rosa Orellana, Héctor Muñoz, Franklin Samaniego, Carla Cadena. 2. Comisión de Derechos de los Trabajadores y la Seguridad Social: María José Carrión, Karina Arteaga, Fausto Terán, Alberto Arias, Roberto Gómez, Vicente Taiano, Cristina Reyes, Rina Campain, Bairon Valle, Marcela Holguín, Johanna Cedeño, Verónica Arias. 3. Comisión del Régimen Económico: Daniel Mendoza, Franco Romero, Juan Carlos Yar, Ana Belén Marín, Patricio Donoso, Luis Pachala, Henry Kronfle, Vicente Almeyda, César Solórzano, María Gabriela Larreátegui, Esteban Melo, Hermuy Calle, Lira Villalva. 4. Comisión de Desarrollo Económico, Productivo y la Microempresa: Esteban Albornoz, Homero Castanier, Elizabeth Cabezas, Mariano Zambrano, Rubén Bustamante, Fernando Callejas, María Mercedes Cuesta, Fernando Burbano, Carmen Rivadeneira, Doris Soliz, Mauricio Zambrano, Guillermo Celi, César Rohón. 5. Comisión de Soberanía, Integración, Relaciones Internacionales y Seguridad Integral: Fernando Flores, René Yandún, Fafo Gavilánez, María Encarnación Duchi, Dennis Marín, César Carrión, Fabricio Villamar, Pedro Curichumbi, Augusto Espinosa, Yofre Poma, Lexi Loor, Esther Cuesta. 6. Comisión de la Biodiversidad y Recursos Naturaíes: Alberto Zambrano, Freddy Alarcón, Soledad Buendía, Gabriela Cerda, Brenda Flor, Juan Pablo Velín, Eddy Peñafiel, Absalón Campoverde, Henry Moreno, Liliana Durán, Juan Cárdenas. 7. Comisión de Soberanía Alimentaria: Lenin Plaza, Tanlly Vera, Liuba Cuesta, Marcia Arregui, Juan Bustamante, Mercedes Serrano, Boris Estupiñán, Diana Saltos, Verónica Guevara, Mauricio Proaño, Carlos Bergman. 8. Comisión de Gobiernos Autónomos: Héctor Yépez, Wilma Andrade, Byron Suquilanda, Andrea Yaguana, Raúl Auquilla Ortega, Magda Zambrano, Francisco Javier Cadena, Diego García, Mónica Alemán Washington Paredes. 9. Comisión de Educación, Cultura y Ciencia y Tecnología: Jeannine Cruz, Noralma Zambrano, Silvia Salgado, Teresa Benavides, Rafael Quijije, Jimmy Candell, Ludovico Israel Cruz, Dallyana Passailaigue, Silvia Vera, Marcelo Simbaña, Amapola Naranjo, Carmen García. 10. Comisión de Derecho a la Salud: William Garzón, Michel Doumet, Manuel Ochoa, Carlos Vera, Guadalupe Salazar, Ángel Sinmaleza, Rosa Verdesoto, Sebastián Palacios, Patricia Henríquez, Nancy Guamba, Gabriela Rivadeneira, Wendy Vera. 11. Comisión de Participación Ciudadana y Control Social: Raúl Tello, Julio César Quiñonez, Gloria Astudillo, Ramón Terán, Raúl Campoverde, Eliseo Azuero, Pabel Muñoz, Ronny Aleaga, Mae Montaña. 12. Comisión de los Derechos Colectivos: Jaime Olivo, Jorge Corozo, Carlos Cambala, Tito Puanchir, Ángel Gende, Juan Lloret, José Chalá, Marcela Aguiñaga, Carlos Viteri. 13. Comisión de Fiscalización y Control Político: Johanna Cedeño, Eliseo Azuero, Ramón Terán, Luis Pachala, Alberto Arias, Fausto Terán, Silvia Vera, Jimmy Candell, Karina Arteaga, Carmen Rivadeneira, Michel Doumet, Daniel Mendoza, Ángel Gende.
- Verificación Cuórum
- Lectura: Oficio de encargo de la Prosecretaria General a John De Mora Moncayo, suscrito por el Presidente de la Asamblea Nacional, As. César Litardo.
1. Integrar Comisiones Legislativas Permanentes: Moción As. Ana Belén Marín,1. Comisión de Justicia y Estructura del Estado: Ximena Peña, Kharla Chávez, José Serrano, Henry Cucalón, Esteban Torres, María Lourdes Cuesta, Elio Peña, Viviana Bonilla, Rosa Orellana, Héctor Muñoz, Franklin Samaniego, Carla Cadena. 2. Comisión de Derechos de los Trabajadores y la Seguridad Social: María José Carrión, Karina Arteaga, Fausto Terán, Alberto Arias, Roberto Gómez, Vicente Taiano, Cristina Reyes, Rina Campain, Bairon Valle, Marcela Holguín, Johanna Cedeño, Verónica Arias. 3. Comisión del Régimen Económico: Daniel Mendoza, Franco Romero, Juan Carlos Yar, Ana Belén Marín, Patricio Donoso, Luis Pachala, Henry Kronfle, Vicente Almeyda, César Solórzano, María Gabriela Larreátegui, Esteban Melo, Hermuy Calle, Lira Villalva. 4. Comisión de Desarrollo Económico, Productivo y la Microempresa: Esteban Albornoz, Homero Castanier, Elizabeth Cabezas, Mariano Zambrano, Rubén Bustamante, Fernando Callejas, María Mercedes Cuesta, Fernando Burbano, Carmen Rivadeneira, Doris Soliz, Mauricio Zambrano, Guillermo Celi, César Rohón. 5. Comisión de Soberanía, Integración, Relaciones Internacionales y Seguridad Integral: Fernando Flores, René Yandún, Fafo Gavilánez, María Encarnación Duchi, Dennis Marín, César Carrión, Fabricio Villamar, Pedro Curichumbi, Augusto Espinosa, Yofre Poma, Lexi Loor, Esther Cuesta. 6. Comisión de la Biodiversidad y Recursos Naturaíes: Alberto Zambrano, Freddy Alarcón, Soledad Buendía, Gabriela Cerda, Brenda Flor, Juan Pablo Velín, Eddy Peñafiel, Absalón Campoverde, Henry Moreno, Liliana Durán, Juan Cárdenas. 7. Comisión de Soberanía Alimentaria: Lenin Plaza, Tanlly Vera, Liuba Cuesta, Marcia Arregui, Juan Bustamante, Mercedes Serrano, Boris Estupiñán, Diana Saltos, Verónica Guevara, Mauricio Proaño, Carlos Bergman. 8. Comisión de Gobiernos Autónomos: Héctor Yépez, Wilma Andrade, Byron Suquilanda, Andrea Yaguana, Raúl Auquilla Ortega, Magda Zambrano, Francisco Javier Cadena, Diego García, Mónica Alemán Washington Paredes. 9. Comisión de Educación, Cultura y Ciencia y Tecnología: Jeannine Cruz, Noralma Zambrano, Silvia Salgado, Teresa Benavides, Rafael Quijije, Jimmy Candell, Ludovico Israel Cruz, Dallyana Passailaigue, Silvia Vera, Marcelo Simbaña, Amapola Naranjo, Carmen García. 10. Comisión de Derecho a la Salud: William Garzón, Michel Doumet, Manuel Ochoa, Carlos Vera, Guadalupe Salazar, Ángel Sinmaleza, Rosa Verdesoto, Sebastián Palacios, Patricia Henríquez, Nancy Guamba, Gabriela Rivadeneira, Wendy Vera. 11. Comisión de Participación Ciudadana y Control Social: Raúl Tello, Julio César Quiñonez, Gloria Astudillo, Ramón Terán, Raúl Campoverde, Eliseo Azuero, Pabel Muñoz, Ronny Aleaga, Mae Montaña. 12. Comisión de los Derechos Colectivos: Jaime Olivo, Jorge Corozo, Carlos Cambala, Tito Puanchir, Ángel Gende, Juan Lloret, José Chalá, Marcela Aguiñaga, Carlos Viteri. 13. Comisión de Fiscalización y Control Político: Johanna Cedeño, Eliseo Azuero, Ramón Terán, Luis Pachala, Alberto Arias, Fausto Terán, Silvia Vera, Jimmy Candell, Karina Arteaga, Carmen Rivadeneira, Michel Doumet, Daniel Mendoza, Ángel Gende.
Waardering, vernietiging en slectie
Documentos de valor permanente
Aanvullingen
Se esperan más transferencias del periodo presidencial 2019-2021
Ordeningstelsel
Documentación ordenada cronológicamente, por el año de producción en orden ascendente
Voorwaarden voor toegang en gebruik
Voorwaarden voor raadpleging
Libre acceso para la documentación que se halla digitalizada
Voorwaarden voor reproductie
Ninguna
Taal van het materiaal
- Latijns-Amerikaans Spaans
Schrift van het materiaal
Taal en schrift aantekeningen
Fysieke eigenschappen en technische eisen
Ninguna
Toegangen
Actas digitalizadas de la Asamblea Nacional período 2019-2021.
Verwante materialen
Bestaan en verblifplaats van originelen
Archivo-Biblioteca "Juan León Mera" de la Función Legislativa.
Bestaan en verblijfplaats van kopieën
Archivo-Biblioteca "Juan León Mera" de la Función Legislativa.
Related units of description
Se desconoce
Related descriptions
Aantekeningen
Alternative identifier(s)
Trefwoorden
Onderwerp trefwoord
Geografische trefwoorden
Naam ontsluitingsterm
- Asamblea Nacional del Ecuador (Archiefvormer)
- comisiones, legislativas (Onderwerp)
Beschrijvingsbeheer
Identificatie van de beschrijving
Identificatiecode van de instelling
Toegepaste regels en/of conventies
CONSEJO INTERNACIONAL DE ARCHIVOS. Norma Internacional General de Descripción Archivística: adoptada por el Comité de Normas de Descripción, Estocolmo, Suecia 19-22 de septiembre 1999, 2° edición. [ISAD (G) 2]
Status
Finale
Niveau van detaillering
Geheel
Verwijdering van datering archiefvorming
2020-12-09,SCNQ.
Taal (talen)
Schrift(en)
Bronnen
Metadata van digitale objecten
Bestandsnaam
AN-19-21-002__595_20190516.pdf
mediatype
Tekst
Mime-type
application/pdf
Bestandsgrootte
348.7 KiB
ingelezen
10 december 2020 07:48